Sale i Rekreacja

Do zaoferowania w naszym obiekcie mamy

  • Dużą salę
  • Salę główna z barem
  • Salę konferencyjną – 250 osób
  • Salę bankietową- 100 osób

Na sali dużej jak i głównej                       polecamy organizowanie rodzinnych przyjęć- wesela, urodziny, imieniny, bankiety.komunie, chrzciny, jaki i spotkania bardziej biznesowe-Wigilie firmowe, śniadania i obiady biznesowe.  Obydwie sale są klimatyzowane, stylowo urządzone, posiadają własny urok i wdzięk, Menu na przyjęcia są układane według gustów naszych gości.
Sala konferencyjna i bankietowa  - to w pełni nowoczesne sale przeznaczone do- szkoleń, konferencji,zebrań,bankietów, prezentacji firmowych, imprez integracyjnych, Sale są klimatyzowane, wyposażone w sprzęt audiowizualny- komputer,rzutnik,flipcharty, video, ekran, DVD.
Organizujemy również imprezy cykliczne takie jak: bale sylwestrowe, karnawałowe, andrzejki, wycieczki i wiele innych.
W naszej ofercie polecamy też odwiedzenie naszego Centrum Rekreacji i Rozrywki. Zapraszamy na kręgle i bilard, dzięki którym odprężą się państwo po całym dniu. Grę w kręgle polecamy dla całych rodzin to wspaniała okazja,  żeby spędzić miło czas razem. Możliwość zorganizowania urodzin dla dzieci na kręgielni.
Dla Pań ale nie tylko proponujemy inna formę relaksu: SAUNĘ i JACUZZI  gdzie można odpocząć w ciszy i spokoju. Posiadamy również SIŁOWNIE z wieloma praktycznymi przyrządami do ćwiczeń. A dla dzieci polecamy przepiękny ogród letni, w którym jest mały plac zabaw.
Serdecznie zapraszamy cały rok!!!

W miejskich klimatach same dobre opinie zbiera Poznań noclegi też są z super atrakcjami.
Bardzo dobre opinie posiadają Łeba noclegi jak zawsze w dobrym wydaniu.

Najnowsze wpisy:
Dodatkowa atrakcja podczas wakacji lub umilenie pobytu